Anasayfa | Hizmetlerimiz | Yerinde Destek Hizmeti

Her birimizin bildiği üzere teknolojinin neredeyse çağ ile yarıştığı şu günlerde, artık zamanın hızına yetişmek neredeyse imkânsıza yakın. Gelişen ve yenilenen çözümler artık hayatımızın ta kendisi.
Öyle ki sürekli kendini geliştiren bu sirkülasyon içerisinde geride kalma lüksümüz yok.
İçinde bulunduğumuz bu teknoloji dünyasının parçası olurken yaşanan sorunlara da en azami derecede çözüm bulmak istiyoruz. Peki, bunda ne derece başarılıyız?
Kabul edilmelidir ki bugün hızın çok ötesinde bilgisayarlar, onları belki de hiç aratmayacak türde mobil cihazlar ve dahasının kuşatması altında yeni sabahlara uyanıyor, bir kontrol mekanizması çerçevesinde hıza, çağa, zamana, teknolojiye ve en mühimi hayata yetişmeye çalışıyoruz.
İçerisinde nefes aldığımız bu dünyanın kontrolünü elimizde tutarken yaşanabilecek en ufak aksaklık dahi bir sonra ki evrede bize sunabileceği gerek maddi ve manevi zararlar çerçevesinde risk oranımız yok denecek kadar az olmalı.

yerinde bilgisayar servisi

 

TNT Teknoloji markası olarak
tam da bu noktada etkin ve kalıcı çözümlerimiz ile sizlerleyiz!

 

Sunmuş olduğumuz yerinde destek hizmeti sayesinde tüm proje kapsamından geçen ve gerekli tüm izinleri alınmış olan komple ürün geliştirme sürecine, markanıza ve şahsınıza özel olarak her türlü uygulama geliştirme farkına, modernizasyon ve entegrasyon ayrıcalığına, tüm uygulama bakım ve güncelleme işlevinden test ve kalite güvencesine dek daha birçok etkeni yerinizde sunarak hızlı, kolay ve alternatif çözümler yakalamanıza olanak sunuyoruz.

Uzman ekibimizin sunduğu iyileştirme, geliştirme ve güncelleme çalışmalarına birebir sahip olabileceğiniz gibi aynı zamanda periyodik olarak ihtiyaç duyduğunuz her zaman sizleri ziyaret ederek gerekli çözüm skalalarını birlikte denetleyeceğimiz bir sürecin de parçası olabiliyorsunuz.
Çoğu uzaktan destek ve iyileştirme süreçleri %80’e yakın bir çözüm sunarken yerinde destek ve çözüm departmanımız ile uzaktan bağlantı veya konuşma sistemi ile çözülemeyen tüm sorunlara talebiniz doğrultusunda hızlı aksiyonlar alarak sonuç odaklı bakış açımızı ön plana çıkarıyoruz.

Gerekli önemleri alarak sistem müdahalesinde bulunan ekibimizin network ve bilgisayar ekipmanlarınıza birebir sağladığı çözümler neticesinde, kaliteden ödün vermeyerek gün sonunda “iyi ki!” diyebilmeniz için tamamen size odaklı çalışma süreçleri oluşturuyoruz.
Aklınızda olan sorunların en yalın cevaplarını almak ve kısa vadede çözüme kavuşturmak isterseniz, zaman kaybını en minimal seviyeye indirerek donanımsal ve yazılımsal tüm problemlerde TNT teknoloji olarak sizlerle olmayı sürdürüyoruz.

Hızlı uyarlama, kapsamlı ve platforma açık süreçler, değişime ve büyümeye hazır sistemler sayesinde marka değerinizi büyütüyor, yaşanan tüm sorunlarınıza geliştirme, tedarik ve kurumsal destek ayrıcalıklarını sunarak enformasyon araçları ve bulut tabanlı sistemlerle tüm yazılım sorunlarınızı çözüyoruz.
TNT Teknoloji markası olarak bugün yazılıma dair ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği yerinde birebir çözüme kavuşturarak ayrıcalıklı hizmeti sunuyor, güvenliğinizi gözeterek kaliteli ve ayrıcalıklı süreçlerin farkını yaşamanızı sağlıyoruz.
Dün olduğu gibi bugünde yalnızca sizin için, daima!