Anasayfa | Hizmetlerimiz | Periyodik Bakım Anlaşması

Periyodik Bakım Anlaşması

   Düzenli ve sistematik çalışan bir yapıya sahip olmak günümüzde ki dijitalleşen dünyada oldukça büyük avantaj iken, yaşanabilecek en ufak ihmal ve aksaklık, zaman hatta maddi kayıp gibi birçok zarara uğramanıza neden olabilecek durumlara yol açabilir.

   Bilişim sektörünün güvenilir çözüm ortağı olan TNT Teknoloji markası olarak dünden bugüne sahip olduğunuz ekipmanlarınıza periyodik bakım hizmeti sunuyor, kontrol ve denetimlerini sağlıyoruz.
Nasıl mı? Gelin birlikte göz atalım.

   TNT Teknoloji olarak markanızın ihtiyaç duyduğu raporlama, analiz ve fizibilite raporlarını sunduğumuz, sistem ve alt yapılarınızın yer aldığı tüm ağı kapsayan ekipmanlarınızı düzenli olarak check ettiğimiz, kaliteli-ekonomik ve tamamen fonksiyonel ekipmanlar ile kalıcı çözümler yarattığımız periyodik bakım hizmetimiz sayesinde yenilenen ve gelişen teknolojiye ayak uydurmanın farkını yaşayacaksınız.

   Kurum hizmetinizin bir an dahi aksamaması adına hızlı ve pratik çözümlerle hizmet vermeye devam ediyoruz.

   Bugün 2 ve üzeri adette olan tüm bilgisayar, yazıcı, tablet, faks, tarayıcı ve mobil cihazlar olmak üzere İOS, Android, Microsoft, Macintosh gibi sürümlere sahip cihazlarınızın tamamında henüz arıza oluşmadan dahi arızanın kaynağı tespit edilerek etkili ve kesin çözümler sunuyoruz.

“Güvenilirlik esastır!” dediğinizi duyar gibiyiz.

   TNT Teknoloji olarak tüm bu süreçleri sözleşme akdine uygun ve periyodik bakım takvimine göre yapıyor, tüm ekipmanlar kontrol edildikten sonra son durum analiz raporu verilerek onayınız doğrultusunda işlemlere başlıyoruz.
Gerek merkezimizde bulunan arşiv haznemizde tutacağımız raporlarınız dahilinde, bakım zamanı geldiğinde alanında uzman ekibimiz cihazların kontrollerini yaparak gerekli rapor düzenlemesini tarafınızla paylaşıyor, bu sayede tüm raporlar size özel hazırlanan dosyalarda tutulmaya devam ediliyor.

   Olası parça değişimi cihazlarınız, güncelleme/versiyon ekleme işlemleriniz ve dahası gerekli program sistemleri üzerinden cihaz opsiyon yenileme süreçleriniz dahilinde ekiplerimiz cihazların yetkili servis sürecine girmesi gerektiğine karar verirse servisimize getirilerek itina ile onarım süreci başlatıyoruz.
Yetkili servis gerektirmeyen durumlarda ise yerinde çözümler sunularak hızlıca aksiyon alıyoruz.

   Karşılıklı sağlayacağımız Kurumsal Bakım Anlaşması sayesinde son test ve aşamalardan geçen cihazların teslim sürecine giriyoruz.
Bu evrede tarafınıza son yapılan işlemler nezdinde rapor veriyoruz.
Cihazınızın teknik servisimizde 1 iş gününden fazla kalması durumunda endişe etmenize gerek kalmadan; tarafınıza geçici olarak aynı tip, model ve fonksiyonlara sahip cihaz bırakıyoruz.
İş aksama süreçlerine mahal verilmeden itina ile servisimizde olan cihaz/cihazlarınızın periyodik bakım, parça değişimi veyahut onarım süreçlerine devam ediyoruz.

  Kablolu – kablosuz ağ modellerinden bilgisayar ekipmanlarına, işletim sistemleri güncellemesinden donanımsal arıza giderme süreçlerine, var olan verilerin analiz edilerek kontrol edilmesinden program güncelleme/yükleme işlevlerine dek birçok alanda periyodik bakım hizmeti sunarken çağın son teknolojini kullanıyor, sözleşme akdinde belirlenen tarihler nezdinde aksatılmadan bakım işlemleri sağlıyoruz.
Güncel tüm sürümlere sahip ekipmanlarla müşteri portföyünüzü geliştirebileceğiniz gibi aynı zamanda en az riskle daha güvenli iş prensibine sahip olmak isterseniz; TNT Teknoloji olarak sizlerle tanışmak isteriz!