Anasayfa | Hizmetlerimiz | Sistem Destek Ve Kurulum Hizmeti

Sistem Destek Ve Kurulum Hizmeti

Hayatımızın reddedilmez gerçeklerinden biri teknoloji.
Bambaşka hayatlara kapı aralayan ve konumumuzun önemsiz kaldığı bu evrede kendimize çoktan yer edindik bile ancak bu dünyanın kadim ekipmanları da yok değil.
Bugün neredeyse teknolojinin sınırlarını zorlayan bilgisayarların sığdığı mobil cihazlar, onları takip eden işletim sistemleri ve hızının kanadında son sürat gelişen programlar sayesinde hayatımız kolaylaşmanın da çok ötesinde diyebiliriz.
Bu denli gelişime, yeniliğe ve ileriye yönelik günden güne gücüne güç katan fonksiyonel sistemlerin olduğu dünyada, TNT Teknoloji markası olarak sistem destek ve kurulum hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Sertifikasyonu ve yetkinliği tam, donanımlı ve alanında uzman kadromuz ile çağı yakından takip eden fonksiyonel ekipmanlarımız sayesinde; bilişim sektörünün etik, yalın ve gerçekçi ilkelerine bağlı kalan markamızdan ayrıcalıklı hizmet almış olacaksınız. Neler mi başarıyoruz? İşte detaylar!

Markanızın olmazsa olmazı bilgisayar ekipmanlarınızın ne kadar güncel ve aktif olursa o kadar sağlıklı iş akışı sağlayabileceğinizin farkındayız. Bu anlamda sizlere kesin ve hızlı çözümler sunuyoruz.
Ağ kurulum alt yapınızın hazırlık sürecinin ardından geliştirilen yazılımların üzerine kuracağımız yönetim, güncelleme, bakım ve hat işlevlerini proje çerçevesinde ele alıyor, sistem güvenliğinizi gözeterek yazılım verimliliği ve sistem denetimleri sağlıyoruz.

Optimum çözümler sunmanın yanı sıra yedekleme, sistem yönetimi, bilgi sistem entegresi, profesyonel kablolama ve ağ akışı hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.
Ölçeklenebilir artış analizlerinizi yaparken aslında sistem alt yapınızın denetim ve yönetiminin kalitesi büyük rol oynamakta.
Bu bağlamda gerçekçi yaklaşımlar ve uzun soluklu çözümün anahtarını hediye ediyoruz.

 

Bilgi teknolojileri danışmanlık hizmeti aldığınız da envanter ve lisans yönetiminin de sahibi olabileceğinizi biliyor muydunuz?
Yerinde ve uzaktan destek ile 7/24 hizmet ağının tam içinde olma avantajınızın yanı sıra; sistem analizi, raporlama, kurulum süreçleri ve sunucu işlevlerinin tamamına hâkim olacaksınız.

DNS, ağ test ve destek süreci, Microsoft Exchange server kurulum-destek ve bakım işlemleri ile birçok sistem destek ve kurulum hizmetine erişebileceksiniz.
Tüm bu periyodun öncesinde sizlere tamamen ücretsiz bir ekspertiz raporu hazırlayarak markanızın tam anlamı ile ihtiyaç listesini sunuyoruz.
Periyodik veri yedekleme ve işleme kademesinden güvenlik duvarı kurulum ve denetim/güncelleme aplikasyonlarına, diskten veri kurtarma işlevinden Microsoft Office kurulumlarına dek alanımızda birçok işlemi kaliteli ve son teknoloji anlayışına sahip uzman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.

7/24 kesintisiz çalışma kapasitesine hazır ve dahil edilmesi gereken cihazlarınızın yazılım ve veri tabanı kontrollerinin belirli periyotlar dahilinde denetlenerek kontrolünün sağlanması, bugün marka bünyenize kazandırabileceğiniz olumlu geri dönüşler almanıza olanak sunar.

TNT Teknoloji olarak günümüzün gerekliliklerine ayak uydurmanın çok ötesinde bir anlayışla hızı ve zamanı en güvenli, etkin, gerçekçi ve yenilikçi olarak yakalamanıza fırsat sunuyoruz.
Arkanıza yaslanıp kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetin tadını çıkarmaya hazır olun. TNT Teknoloji. Sizler için. Bugün yarın ve daima.