100 +

Aktif Müşteri

100 +

Tamamlanan Proje

1000 +

Sipariş

14 Yıllık

Tecrübe

Hakkımızda

Harika işler başaracağız.

Günümüzde teknolojinin kullanım alanları genişleyerek kişisel kullanım başta olmak üzere bir çok alanda teknolojik cihazlara ve yazılımlara rağbet artmıştır. Firma olarak, gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, siz değerli müşterilerimize nitelikli teknoloji hizmetini amaçlayarak  günümüz teknolojisine uygun çözümler sunmayı ilke ediniyoruz.

“TNT Teknoloji” sizlere sadece teknoloji hizmeti vermiyor. Aynı zamanda müşteri odaklı kaliteli hizmeti tercihleriniz doğrultusunda güvenle sunuyor. Firmamız özel bir servis olup piyasada bulunan çoğu markanın servis hizmetini de sağlıyor. Kişisel ürünlerin sizler için ne kadar önem taşıdığını benimsiyerek cihazlarınızın onarımdan sonra destek ve garanti seçenekleriyle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamızın ana ilkelerinden biri olan “Türkiyenin Nitelikli Tercihi” sloganı bizi sektördeki firmalardan uzak tutarak türkiye’ye yeni bir teknoloji destek hizmeti anlayışını getirmektir. Profesiyonel ekibimiz ile birlikte cihazlarınızın servisimizde onarımları yaparken kalitemizin güvenilirliği ,  itibarımızı devamını ve korunması konusuna çok önem vermekteteyiz.hizmet kalitesi gereği olan müşteri ve cihaz hakkındaki bilgiler firmamız tarafından gizlilik çervesinde kayıt altında tutulmaktadır.

“TNT Teknoloji” tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye'deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır. Günden güne büyüyen “TNT Teknoloji”, yeme içme sektörü mağaza depo gibi işletmelerin tüm iş süreçlerinde hizmetleriyle karşınıza çıkmaya, Türkiyenin Nitelikli Tercihi olma yolunda devam ediyor. 

Ödüllerimiz