Uzaktan Erişim ile Destek Hizmeti
Anasayfa | Hizmetlerimiz | Uzaktan Erişim ile Destek Hizmeti

Yapılan araştırmalara göre problemlerin %80 i uzaktan erişim ile tespit edilip çözülebilmektedir.
Hızlı, kolay , güvenli ve uygun maliyetlerle bu hizmeti tercih edebilirsiniz.

Anydesk - TeamViewer - Alpemix

    Günümüz dünyasında teknolojinin geldiği noktadan memnunuz.
Gerek iş gerekse yaşam alanlarımızı birebir kolaylaştıran çözümler sunulurken aynı zamanda konfor alanlarımızdan ödün vermeden hayatımızı iyi yönde etkileyen adımların atıldığını da görmekteyiz.
Peki biz teknolojinin tam neresindeyiz? İşte birkaç ipucu!

    TNT Teknoloji markası olarak bugün profesyonel olarak uzaktan erişim destek hizmeti sağlamayı sürdürüyoruz.
Nerede olduğunuzun önemini yitirdiği teknoloji harikası bu sistem sayesinde, internet ağınız üzerinden bilgisayar/tablet ekipmanlarınıza bağlanarak yönetmeniz gereken tüm protokoller çerçevesince yaşanan sorun neredeyse dakikalar içinde çözüme kavuşturuyoruz.
Anlık olarak aktif olan bilgisayarınıza bağlantı sağlandığında, fiziki halde bilgisayar başındaymış hissi yaşarken aynı zamanda bağlantı yapan uzmanımızla da o an bilgi akışı sağlayabiliyorsunuz.
Uzaktan erişim sağlandığı taktirde dosya gönderme/alma, konuk daveti ve program yükleme/kaldırma gibi daha benzeri birçok işlemi yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

   IT uzmanlarımız tarafından sağlanan uzaktan erişim desteği ile iş ağınızın güncellenmesi de mümkündür.
Özellikle belirli bir şifre tabanı ile korunan ve yetkisiz kişilerin girmesi/incelemesi istenmeyen birçok dosya, belge ve klasör içerisinde ki bilgilerinizin genişletilmesi veya bu bağlamda ek bir koruma talebi olması halinde, uzaktan erişim ile hızlı ve pratik desteğin ayrıcalığını yakalayabilirsiniz.
Kişisel ekipmanlarınızın da bu portföyde yer aldığını hatırlatmak isteriz.
Öyle ki; hâkim olmadığınız programlar/işlemler nezdinde yaşayabileceğiniz hemen her konuda hızlı destek alabileceğiniz gibi, sorunların kesin çözüme kavuşabilmesi adına da gerekli bilgilendirmenin de itina ile yapıldığını göreceksiniz.

   Birden fazla cihazda aynı anda mı desteğe ihtiyacınız var? TNT Teknoloji olarak yanınızdayız!
Ağ yöneticilerinizin yaşadığı sorunların her birini tek tek çözdüğümüz gibi, bağlı olduğunuz merkez ağı üzerinden de esas ana problemi çözme odaklı gidiyoruz.
Tüm ekipmanlara eş zamanlı bağlantılar yaparak periyodik yedekleme işleminden kabul edilen yazılımların destek işlemlerine, tamamen uzaktan cihaz kurma işleminden yine kabul edilen programları kurma sürecine dek destek sağlıyoruz.
Üstelik programların eğitimlerini bizden alabilirsiniz!

   Oluşan yazılım sorunlarınızın hızlıca çözüme kavuşabilmesi için uzaktan erişim ve destek sistemini destekleyen ekipmanlara sahip olmanız çokça önemlidir.
Gerek Microsoft Windows sürümleriniz ve gerekse Microsoft Server İşletim Sistemlerinizin güncel ve aktif olduğundan emin olmalısınız.
Bizlerden alacağınız yazılım programları doğrultusunda da eğitim paketlerimize dahil olabilir, kurulum sürecinden aktif kullanma sürecine dek birçok konuya hâkim olmanın farkını yaşayabilirsiniz.
Var olan ekipmanlarınıza uzaktan ve yerel bağlantılar sağlayarak kriptolu güvenli ortamda denetleme, yönetme, kurtarma ve daha birçok işlevi geliştirilmiş sistemler ile gerçekleştiriyor, kontrol düzenini elde ediyoruz.

   Bugün son yenilikleri yansıtıp güncel versiyona sahip programlar sunarken aynı zamanda gün be gün gelişen ve ilerleyen teknolojiyi yakından takip ediyor, gerekli tüm güvenlik tedbirlerini alarak tarafınıza ayrıcalıklı hizmeti sunuyoruz.
Teknolojinin kalbinde atan çözümlerle yakından tanışmak isterseniz, markamız bünyesinde yer alan tüm hizmetler için sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyarız; bugün, yarın ve daima.