Anasayfa | Hizmetlerimiz | Ağ Yönetimi ve Analiz Çözümleri

Ağ Yönetimi ve Analiz Çözümleri

2023 dünyasında hayatımızın ortak noktalarından olan internet ağı aslında günden güne gelişerek bambaşka süreçlere kapı aralamaya devam ediyor.
İş dünyasında daha büyük ve kompakt öneme sahip internet ağlarının geniş bazda ele alınması çokça mühim.
Bugün markanızın büyüyen sistemi içerisinde gerek yöneticilerinizin gerekse ekiplerinizin gereksinimlerini karşılama odaklı kullanılan internet ağları, prestijinizi ve pazar yerinizde ki hacminizi birebir etkileyen etmenler arasında ki yerini korur.
Tüm bu süreçler içerisinde sizlere Ağ Yönetim ve Analiz Çözümleri sunmaktan büyük gurur duyuyoruz.

TNT Teknoloji olarak bilişim dünyasında tüm alt yapılara esnek, kolay ve hızlı yönetilebilir çözümler sunarak yönetime açık süreçlere sahip olmanıza olanak sunuyoruz.
Tüm sorun ve ihtiyaçlarınıza etkin ve kalıcı çözümlerle en doğru yazılım analizlerini belirliyor, markanızın satış öncesi-sonrası süreçlerinde üst düzey yaklaşımla doğru işlevler sağlıyoruz.
Ağ, Microsoft AD, yardım masası, güvenlik ve son kullanıcı yönetimi gibi alanlarda destek sunan birden fazla teknik uzman ve satış destek ekipleri bu sürecin önemli bir parçasıdır.
TNT Teknoloji olarak hizmetinize sunduğumuz Ağ Yönetim ve Analiz Çözümleri sayesinde bugün markanız bünyesinde yer alan AR-GE ekibi tarafından oluşabilecek güvenlik açıklarının giderilmesi ve yeni çıkan özelliklerin eklenmesine yönelikli olarak sürekli güncellenmektedir.

Elbette markanızın bütçesini de önemsiyoruz!
Uygun bütçeli, güvenli ve kullanıcı dostu olan Ağ Yönetim ve Analiz Çözümleri sayesinde tek bir yerden ağ bağlantılarınızı ve ağ denetimlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
TNT Teknoloji olarak sahip olduğumuz birçok yazılım çözümleri sayesinde markalara ve bireysel tercihlere göre en ideal formda hızlı ve etkin süreçler sunuyor, 7/24 telekomünikasyon, yazılım ve donanım alt yapılarınızı denetleme imkânı elde etmenize yardımcı oluyoruz.
SLA Standartları gereğince profesyonel bakım ve kuruluma ihtiyaç duyduğunuz her alanda teknolojinin kalbinde atan çözümlerle geniş bir yelpazeye yayılan yazılım, donanım ve telekomünikasyon çözümleri için çok amaçlı BT altyapısı planlama, uygulama, yönetim, bakım ve teknik destek hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Hepsi bu kadar mı? Elbette hayır!

TNT Teknoloji markası olarak bünyemizde yetkili teknik uzmanlardan oluşan deneyimli bir ekibe sahibiz.
Tüm irtibat merkezi operasyon sorunları için tek irtibat noktasını kullanarak, şirket iç ve dış müşterilerle etkileşimini iyileştirebilir, her türlü karmaşık problemin çözümünü hızlandırabilir ve sürekli taleplerde bulunulmasını önleyebilirsiniz.
Ağ Yönetim ve Analiz Çözümleri sayesinde elde edebileceğiniz sistem portalını düşünün.
Var olan taleplerin kayıt altında tutulmasından hizmet değer ölçümüne, veri/data kontrol mekanizmasını sağlama statüsünden daha birçok işleme tek bir ağ üzerinden ve portal kontrolünden giriş yaparak sahip olabilirsiniz.

Teknolojinin süratle zamanla yarıştığı bu günlerde markanızın internet çağı artık başlıyor.
Yetkinliklerine göre ayrıcalık ve spesifik çalışma ortamı sunmanıza olanak sağlayan Ağ Yönetim ve Analiz Çözümleri sayesinde dilediğiniz şekilde açık roller tahsis edebilir, müşteri portföyünüz ile verileriniz arasında ki bağlantıyı analiz edebilirsiniz.
Basit, hızlı ve pratik çözümlerimiz ile yalnızca sizin için buradayız. Bugün, yarın ve daima.