Anasayfa | Hizmetlerimiz | Network Kurulum ve Desteği

Network Kurulum ve Desteği

Eminiz ki markanızın gücü başarılarınızın ve sıkı çalışmalarınızın ödülüdür ancak bunun devamı ve gerekliliğini sağlamakta teknolojiye ve dijitalleşen dünyaya ne derece ayak uydurduğunuz ile net orantılıdır. Bugün yenilenen ve neredeyse durdurulamaz hale gelen teknolojinin avantajları çok.
Marka değerinizi korumak ve pazar yerinde adınızdan sıkça söz ettirmek için dijital dünyanın hemen her noktasından fayda sağlayabileceğiniz gibi, ekipmanlarınızı da güvence altında tutabilirsiniz.
Tam da bu noktada arkanıza yaslanmanızı ve sizler için sunduğumuz Network Kurulum ve Desteği hakkında bilgi sahibi olmanızı istiyoruz.

Network Kurulum ve Desteği amacı, markanızda ki tüm kullanıcılar arasında bilgi paylaşım ağını sağlamaktır.
Bu sayede zaman kaybına yol açan uzun toplantılar ve onay bekleyen yetkilendirme süreçlerine gerek kalmadan portal üzerinden yetki ekleme/kaldırma süreçlerini kolaylıkla halledebileceğiniz, dilerseniz internet kayıtlarını tutarak olası yasal süreçleri yakinen takip edebileceğiniz ve dahası veri depolama/analiz etme süreçlerini de kontrol edebileceğiniz bir yazılıma sahip olacaksınız.
Alt yapısal sorun mu yaşıyorsunuz? Network alt yapınızı sağlıyor, sizler için güncel hale getiriyoruz.
Güvenlik, yapısal kablolama, kaynak kullanımı ve ağ trafiği göz önünde bulundurularak kurulan alt yapınız sayesinde yeni teknolojilerin sisteminizde ki uyumu ve kullanım gereksinimi sağlanıyor.
Donanım ve yazılım gereksinimlerinizi karşılarken aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuz tüm opsiyonel süreci hizmetinize sunuyoruz.
5651 anayasa maddesinde de yer aldığı üzere veri hırsızlığının suç olduğunu biliyor, suç unsuruna sebebiyet veren bilinçli veya bilinçsiz tüm erişimlerin engellenmesi gerektiğini hatırlatmak istiyoruz.
Olası bir veri hırsızlığına maruz kalmamanız adına yasalar hükümlülüğünce web sayfanız üzerinden işlenen tüm dataların takip edilebilmesi ve kim/kimler, ne tarafından gerçekleştirildiğinin belirlenebilmesi adına tüm kullanıcı kayıtlarının belli bir veri merkezinde tutulması ve zaman tarihli olacak şekilde arşiv hale getirilmesi gerektiği isteniyor.

Bilgi çalmaya yönelik hamlelerin git gide arttığı günümüz dünyasında uygulamaların çoğu tahdit altında olsa da ağ tabanlı güvenlik yerine uçtan uca sağlanan güvenlik çözümleriyle veri koruma politikası önlem amaçlı olmayı hedefliyor. Veri kaybını önlemek de ana amaç haline geliyor.
Network Kurulum ve Desteği hizmetimiz ile sizler için büyük kolaylık sağlayan çözümler sunmaya devam ediyoruz.
Network ağ kablolama hizmetinden priz-montaj ve test işlemlerine, Server odası kurulumundan Fiber-Optic kablolama ve nokta bazlı erişime dek birçok ağ yapılandırma süreçlerini gerçekleştiriyoruz.
İnternet güvenlik sistemleriniz de yine Microsoft ürün ve çözümleri ile sağlanıyor.
İhtiyaç duyacağınız IP Network tasarımınızı gerçekleştirirken eş zamanlı olarak güvenlik donanım ve yazılımları yine portal uyumlu olacak şekilde gerçekleştiriliyor.

Bugün alanında uzman mühendislerimizden alacağınız tam donanım ve hizmet sayesinde markanızda yaşanabilecek tüm sorunları en azami sürece indirgiyor, belli periyotlar çerçevesinde kontrol mekanizmasında güncel kalmanıza olanak sunuyoruz.
Zamanın ötesinde çözümlerle hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Sizler için.
Bugün, yarın ve daima.