Anasayfa | Hizmetlerimiz | Yedekleme Cloud Hizmeti

Yedekleme Cloud Hizmeti

Her yeni güne ne yazık ki siber saldırı haberleri ile uyanıyor, bu gidişata dur demenin alternatif yollarını arıyoruz.
Bu durum bilişim dünyasını yakından etkilerken markalar da tehdit altında hissetmiyor değil.

Öyle ki sanal sistemler yapıları gereği anlık bir veri depolama merkezleri üzerine kuruludur.
Bu noktada taşıdıkları bilgi/data verilerince alternatif başka bir veri depolama sistemine yedeklenir.
En ideal koruma yöntemlerinin araştırmasına girmeden önce sizler için neler yapabildiğimize birlikte bakalım istedik.

TNT Teknoloji olarak yedeklemenin aslında bilinen ve olması gereken en iyi yöntem olduğunu bilmenizi isteriz.
Bu noktada neredeyse hayati önem taşıyan verilerinizin belirli periyodik düzende yedeklenerek güncel tutulması oldukça mühim. İş sürekliliğiniz ve maksimum veri güvenliğine “Merhaba!” deyin.

TNT Yedekleme Cloud Sistemi tamamen sizlere özel geliştirilen bir disk tabanlı korumayı oluşturur.
Yedekleme, yedekten geri dönme ve kopyalama ihtiyaçlarınızı maksimum hızla karşılayan bu sistem üzerinde belirli periyotlar nezdinde yedek haznesine dahil ediyoruz. Günlük, haftalık veya aylık. Tercih sizin. Geri yükleme entegrasyonu sırasında %100 güvenlik sağlanırken, sıfır data kaybı garantisi sayesinde verileriniz güvenli ve hızla geri yüklenir.

cloud-yedekleme-teknoloji

 

Ek bir donanım veya yazılım satın almaya artık son!

TNT Teknoloji olarak sunduğumuz yedekleme Cloud hizmetimiz ile gereken alt yapıyı sunuyor, yapmanız gerekenin yalnızca cihazınızda TNT Cloud Sunucu servisini kullanmanız olduğunu hatırlatmak istiyoruz. İster dosya bazlı ister sunucu destekli. Dilediğiniz yöntemle hizmete hazırız.
Kurumsal yapılarda oluşması gereken veri yedekleme planlanması dahilinde istenen aralıklarla bu sistem kolaylıkla oluşturulabilir.
Desktop/Laptop, Bilgisayar, mobil cihazlar, İOS veya Android fark etmeksizin bulut ortamında bulunan verilerinizin geri yükleme veya yedekleme işlevleri eksiksiz gerçekleştiriliyor.

İşletim sisteminiz üzerinden sanallaştırma yapılarak imaj yedekleme süreçlerimiz çerçevesince platformunuzda yer alan tüm datalarınız yüksek verimlilik gözetilerek hızla sağlanıyor.
Online pazar yerinde ki hacminizin devamlılığı ve farklı portallarda aynı veriler ile sürece devam etmenize olanak sunulan Cloud yedekleme hizmetimize dahil olduğunuzda tam ve otomatik yedekleme işlevinden anında kurtarma olanağına, esnek kapasite yönetiminden gelişmiş dosya sıkıştırma hacmine dek birçok etkeni bir arada bulabileceksiniz.

Teknik desteğe mi ihtiyacınız var? 7/24 sizlerleyiz!
Hem alanında uzman ekibimiz hem de canlı destek kadromuz ile sorun yaşadığınız her an yanınızda olmayı sürdürüyor, gelişen teknolojiyi yakından takip etmeye devam ediyoruz.
Tamamen güvenli şifreleme sisteminiz içerisinde kaliteli, pratik ve kolay versiyonu sayesinde hızlı yapılandırma işlevselliğine sahip olacaksınız.
Sıfır veri kaybı garantisi ile yedekleme, kopyalama veya aktarım esnasında datalarınız maksimum güvenlik ve koruma sistemi çerçevesince işlenir.
Bu sayede olası kayıpların da tamamen önüne geçmiş olursunuz.

Ayrıcalıklı dijital dünyanın kapıları aralanıyor.
Marka değerinizi sizlerle üstlenerek günden güne teknolojinin gerekliliklerini sunuyor, çağın çok ötesinde çözümler üretmeye devam ediyoruz. Sizler için. Bugün, yarın ve daima.