Anasayfa | Hizmetlerimiz | Server Client Entegrasyon

Server Client Entegrasyon

Teknolojinin hız ile bir araya gelip dijital dünyada bambaşka evrelere geçiş yapmamızı sağladığı aşikâr. Akıp giden bu düzen içerisinde güvenliğimiz ön plana çıkıyor.
İOS, Android fark etmeksizin birçok ekipman artık günümüz dünyasında tehdit altında diyebiliriz.
Peki, koruması imkânsız mı? Neler yapabiliriz?

TNT Teknoloji olarak günden güne çağın ötesinde çözümler sunmayı sürdürüyoruz.
Öyle ki bugün neredeyse zamanla yarışan dijital dünyanın dezavantajlarından biri olan siber saldırılar hem marka kimliğinizi hem de verilerinizi büyük tehlike altına sokabilir.
Hedef alınan cihazlar listesinde neredeyse başrolde olan Client bilgisayarlar, korunma altında olmalı ve sıklıkla denetlenmelidir.

Bir sunucu ağı ile birlikte yapılacak olan Server Client Entegrasyon işlemi, bağlı olacağı entegrasyon sayesinde iç-dış güvenlik duvarını birebir korur ve bu sayede olası dış virüs tehditlerine karşı geniş koruma ağı oluşturur.

Bünyesinde birden çok cihazı barındıran markaların tercih ettiği Server Client Entegrasyon süreci, aslında tüm ekipmanların tek tek donanım, faaliyet ve yedekleme işlevlerine zaman kaybı yaşamadan uzak masaüstü ekipmanlarına bu işlemi ekleyerek hızlı, kolay ve uzaktan erişim ayrıcalığı ile tüm ekipmanlara kontrol mekanizması sağlayabilirler.

Program yükleme/kaldırma, yedekleme, denetim, güncelleme veya data kontrolü gibi sıklıkla rapor edilmesi gereken tüm süreçleri kolaylıkla yapabilme olanağı sunuyoruz.
Öyle ki son kullanıcı bilgisayarlarda oluşabilecek herhangi bir sorun, data kaybı ve güncelleme problemlerini en aza indirgeyerek günün geri kalan zamanında rahat nefes almanıza destek oluyoruz.

 

İş sürekliliği ve güvenliği açısından ekipmanların en son güncel sürüme, aktif ve hız kazanmış donanım gücüne ve en mühimi koruma işlevine sahip olması kaçınılmaz bir gerçektir.

Bugün sektörünüzden tamamen bağımsız ele alabileceğiniz Server Client Entegrasyon sistemi sayesinde gerek iç pazar yerinde gerekse ihracat süreçlerinizde tüm veri ve datalarınızın güvende tutulmasını, olası kayıpların önüne geçmenizi ve tüm kontrolün elinizde olmasını sunan, buna ek olarak sağladığı sıfır risk ile kaliteyi, güveni ve ayrıcalığı sağlayan avantajlı bir sistemdir.

Microsoft çözümleri denildiğinde akla ilk gelen ve her IT ekibinin sahip olması gereken Server Client Entegrasyon işlevi sayesinde markanızda yeniliğe kapı aralamaya hazır olun.

Güvenlik güncelleme geçişlerinizi, yazılım dağıtım analizlerinizi, yazılım lisanslarınızı ve sürüm güncelleme/ekleme-kaldırma gibi birçok opsiyonel işlemi tek ana merkezden kontrol ederek bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ve buna ek tüm bilişim ağınıza bağlı ekipmanlarınızı bir sisteme dahil edip yönetmenize olanak sunan Server Client Entegrasyon yazılımı ile farkı hissedeceksiniz.

Üstelik kurum genelinde duyuru yapabileceğiniz gibi aynı zamanda sesli ve görüntülü görüşme yapmanıza fayda sağladığını biliyor muydunuz?

TNT Teknoloji olarak zamanın çok ötesinde ki teknolojiyi yakından takip ederek hızla gelişen ve değişen bilişim dünyasında taleplerinize ve size özgü çözümler üretiyoruz.
Farklı ve yenilikçi bakış açımızla harmanladığımız dijital dünyada yalnızca sizler için buradayız.
Bugün, yarın ve daima.